Inspirowanie kreatywnością - mandale

Możesz po prostu wytatuować sobie mandalę po lewej stronie klatki piersiowej. Jeśli podoba Ci się mandala, możesz również sobie wybrać jakąś ciekawą z Google i ją po prostu pokolorować.

Na rynku jest wiele świetnych książek do kolorowania mandali. W takiej książeczce  zazwyczaj jest tylko kilka stron tekstu, a pozostałe strony są wzorami do kolorowania. Są to oczywiście zazwyczaj ręcznie rysowane wzory, ale myślę, że ułatwia to oznaczanie książki - to nie jest jak pisanie w książce, to kolorowanie w książce zawartych w niej kolorowanek.

Tatuaż jest zazwyczaj bolesny, jeśli robiony mandale nad żebrami. Ale ból ten będzie warty zniesienia, gdy zobaczysz ciemne odcienie, które uczynią mandalę w Twoim tatuażu wyjątkową. Choć można dowolnie tatuować mandale na ciele, to idealnie nadaje się do tego to, co łączy w sobie symetrią ciała. Mandala jako tatuaż nie jest dla słabeuszy.

Jeśli chcesz coś naprawdę fajnego, to będzie to naprawdę bolało. Ale ból ten będzie wart kiedy ten tatuaż zostanie zakończony. Możesz również podzielić tatuaż na kawałki, tworząc część na jednej stopie a część na drugiej w ten sposób, że będą tworząc obie stopy jedną wielką mandalę, gdy stopy się spotkają. To będzie wspaniałe dzieło sztuki i świetny temat do rozmów. Tatuaże na stopie są bardzo wzruszające, więc przygotuj się psychicznie zanim zrobisz sobie taki niezwykły tatuaż.

Ze względu na swoją geometryczną naturę, tatuaż zawierający mandale wygląda najlepiej na płaskiej części ciała, na przykład na klatce piersiowej lub na plecach. Niekoniecznie muszą być to duże tatuaże, ale większość ludzi decyduje się na pokrycie całej części na ciele: ręki, nogi, brzucha... To dość rzadkie, aby zobaczyć klasyczny tatuaż mandali, który otacza całą część ciała właściciela, chyba że jest to tylko jedna część większego tatuażu.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowe mandale i kolorowanki do wydruku

Psychologia Mandali