Psychologia Mandali

Czy byłbyś zdziwiony, gdybyś uczył się, że mandale istnieją od samego początku i że prawdopodobnie świadczą o życiu każdego dnia? Mówiąc prosto, mandala to święte koło.

Jego wniosek był taki, że niezależnie od tego, czy wierzysz w te rzeczy, zachowaj równowagę między sobą a Bogiem. Błogosławiony ten, który nie potępia tego, co on akceptuje. Kto ma wątpliwości, jest potępiony, jeśli jedzą, ponieważ ich jedzenie nie pochodzi od wiary; I wszystko, co nie pochodzi z wiary, jest grzechem "(Rzymian 14: 22-23). Paweł podkreślił znaczenie posiadania czystego sumienia w sprawach, które nie były grzeszne.

Jeśli chodzi o rysowanie i kolorowanie mandali, to mam 36 opakowań markerów Bic, ale wiele kolorów jest zbyt ciemnych, więc jeśli chcesz kupisz markety specjalnie dla jakieś książki, to polecam zestaw 24 markerów bic. Próbowałem też różnych pisaków żelowych, ale okazało się, że zajmowało to zbyt długo czasu, aby wyschły i zbyt łatwo się rozmazywały Kredki są również najprostszym środkiem dla dzieci.

Sensem zrobienia sobie tatuażu w formie mandali jest to, że życie mandali nie ma końca i dlatego bardzo dobrze, że wzory tatuażu są okrągłe, ponieważ wszyscy kręcimy się wkoło, które się nie kończy. Życie kwiatu jest również połączone z Mandalą. Można również uzyskać kwiatowe symbole reprezentujące Mandalę. To świetny projekt tatuażu, jeśli kwiat jest tym, czego szukasz, ponieważ tatuaże w formie mandali a są zawsze wyjątkowe. Świetną rzeczą w tatuażach mandali jest to, że można uzyskać kwiaty we wszystkich kształtach i rozmiarach. Ich projekty bardzo się różnią od większości innych tatuażów i są takie, że przyciągają wzrok i trudno je zignorować.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowe mandale i kolorowanki do wydruku

Inspirowanie kreatywnością - mandale