Darmowe mandale i kolorowanki do wydruku

Weź głęboki oddech i zrelaksuj się z tymi swobodnymi kolorami mandali tylko dla dorosłych. Skorzystaj z wyszukiwania mandali w Google obrazy, a już za kilka minut będziesz mógł mieć wydrukowanych wiele mandali.

To dla mnie ma duży sens i jest ważne, ponieważ kiedy patrzysz na słońce, widzisz idealny okrąg. Księżyc podczas nocy w której jest pełnia księżyca jest pełnym kręgiem. Belki światła ze źródeł światła wydają się być okrągłe dla naszych oczu.

W pustym pokoju mój kot zazwyczaj siada w kręgu na podłodze. Myślę, że to naturalnie ludzki instynkt wyposażony w pewnego rodzaju mądrość sprawia, że ciągnie nas w kierunku kręgów. Może to być część naszego genetycznego gatunku jako gatunku homo-sapiens.

Po poznaniu ciała i wyobrażeń ze wszystkich zmysłów, użyj widoku wewnętrznego na mandale, aby wyobrazić sobie swoje życie ze wszystkim, co odnosi się do niego. Umieść ten obraz w mandali. Wykorzystaj swoje wewnętrzne doświadczenie używając swoich kredek ... Po zakończeniu mandali spójrz na swoje życie i zastanów się, co chcesz zmienić. Jeśli to możliwe, zamieść to bezpośrednio w mandali i obserwuj co się dzieje wewnątrz ciebie.

Mandale to nie tylko projekty kobiece: mężczyźni również doceniają ich moc. Mogą nosić je na tułowiu, przedramionach lub nawet na udach. Podobnie jak większość tatuaży, wszystko zależy od kształtu wybranego przez Ciebie atramentu. Mandale tatuażu męskiego mają na celu nie tylko zmysłowość zmysłów, ale również mogą być źródłem inspiracji dla Twojego następnego tatuażu.

Do mnichów tybetańskich mandala piaskowa reprezentuje wielowymiarowe pola duchowej świadomości i stanu oświecenia. Dla rdzennych Amerykanów, koło medycyny, forma mandali, symbolizuje przestrzeń świętej ceremonii i krąg życia. W kulturach wschodnich i zachodnich mandala stała się symbolem harmonii, jedności, całkowitości i uzdrawiania.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Inspirowanie kreatywnością - mandale

Psychologia Mandali